MTA Poistka do japonských vozidiel JLP 25 A-nízka-biela

biela
 

Produkt MTA Poistka do japonských vozidiel JLP 25 A-nízka-biela je elektrická poistka určená špeciálne pre japonské vozidlá. Táto poistka je navrhnutá a vyrobená spoločnosťou MTA, ktorá je známym výrobcom kvalitných elektrických komponentov pre automobilo

Výrobca

MTA

Kód produktu04.24025
Alternatívny kód0424025
Skladom

Brezno

0

Bratislava

0

Vaša cena s DPH 2.660 €
Vaša cena bez DPH 2.217 €

Popis produktu

Produkt MTA Poistka do japonských vozidiel JLP 25 A-nízka-biela je elektrická poistka určená špeciálne pre japonské vozidlá. Táto poistka je navrhnutá a vyrobená spoločnosťou MTA, ktorá je známym výrobcom kvalitných elektrických komponentov pre automobilový priemysel.

JLP 25 A-nízka-biela je navrhnutá s ohľadom na špecifiká japonských vozidiel a ich elektrických systémov. Jej hlavnou funkciou je poskytnúť ochranu pred preťažením a skratom v elektrickom obvode vozidla. Poistka je určená na prevenciu poškodenia káblov, komponentov a elektrických zariadení v prípade nadmerného prúdu.

Táto konkrétna poistka má hodnotu 25 A, čo znamená, že maximálny prúd, ktorý dokáže bezpečne preniesť, je 25 ampérov. Jej farebné označenie "nízka-biela" slúži na jednoduchú identifikáciu a montáž vo vozidle.

MTA Poistka JLP 25 A-nízka-biela je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú spoľahlivý výkon a dlhú životnosť. Je navrhnutá tak, aby bola odolná voči vibráciám, horúčavam a iným podmienkam, s ktorými sa môže vozidlo stretnúť.

Montáž tejto poistky je jednoduchá a bezpečná. Je dôležité dodržiavať návody a bezpečnostné pokyny výrobcu vozidla alebo odborníka, aby bola poistka správne nainštalovaná a funkčná.

MTA Poistka do japonských vozidiel JLP 25 A-nízka-biela je ideálnym riešením pre majiteľov japonských áut, ktorí potrebujú vymeniť poistku alebo ju doplniť v ich vozidle. S jej spoľahlivosťou a špecifickým dizajnom pre japonské vozidlá poskytuje potrebnú ochranu a zabezpečuje bezproblémový chod elektrického systému.

Galéria

MTA Poistka do japonských vozidiel JLP 25 A-nízka-biela

Produkt manažér

Eva Bodorová
048/671 36 24
0918 862 910
bodorova@narva.sk

Stránky a prílohy

 

Súvisiace dokumenty


 

 
 
 

 

Poslať info


 

 
 
 

  • Z rovnakej kategórie
  • Od rovnakého výrobcu

Navštívené naposledy

    © 2014 SAD s.r.o.

    Technické riešenie © 2014 CyberSoft s.r.o.

    048/671 36 66

    narva@narva.sk