Prihlásenie / Registrácia O tovare VOP Obchodné podmienky Katalógy Kontakty
 

LED 12V W5W W2,1X9,5D - Ultinon - 6000K

 

Jasné interiérové svetlo Vám umožní dobre vidieť na veci v aute.
Či už je to telefón, kľúče alebo topánka Vášho dieťaťa, všetci sme niekedy potrebovali hľadať stratenú vec v zle osvetlenom aute. S interiérovým osvetlenim Philips získate teplé, jasné a ro

Výrobca

PHILIPS AUTO

Kód produktu11961ULWX2
Skladom

Brezno

10+

Bratislava

0

Vaša cena s DPH 16.500 €
Vaša cena bez DPH 13.750 €
box=2ks

Popis produktu

Jasné interiérové svetlo Vám umožní dobre vidieť na veci v aute.
Či už je to telefón, kľúče alebo topánka Vášho dieťaťa, všetci sme niekedy potrebovali hľadať stratenú vec v zle osvetlenom aute. S interiérovým osvetlenim Philips získate teplé, jasné a rovnomerne rozptýlené svetlo. Nabudúce, keď budete hľadať v kufri, priehradke, alebo na podlahe auta čokoľvek, všade to dobre uvidíte a rýchle nájdete .

Vylepšite svoje svetlá, vylepšite svoj štýl.
Interiérové osvetlenie nie je iba o svetle a pohodlí, musí tiež dobre vyzerať. Zmodernizujte svoje interiérové osvetlenie pomocou jasnejšieho, teplejšieho svetla alebo efektu denného svetla. Otvorením kufra alebo rozsvietením svetla na palubnej doske tak získate viacej pohody. Vaše auto vyjadruje Váš vkus a preto sa prezentujte interiérovým LED osvetlenim Philips.

Jasné svetlá pre interiér Vášho auta.
Nech už ide o stropné svetlo kabíny, svetlo na čitanie, svetlo do priehradky alebo kufra, Vaše požiadavky a vkus sa môžu líšiť. V prípade interiéru auta môžete si vyberať z ponuky led osvetlenia philips X-tremeUltinon, ktorá poskytuje skvelú viditeľnosť a štýl. Vyberajte medzi komfortnou teplou farbou 4000K, efektom denného svetla 6000 a chladnou modrou 8000K. Toto jasné a štýlové svetlo zmeni Váš zážitok z jazdy. Bez ohľadu na to, či hľadáte telefón, cestujúci si chcú čítať, alebo sa snažíte nájsť najlepšiu trasu na mape, máte možnosť k tomu využiť jasné interiérové svetlo.

Odolné led osvetlenie s dlhou životnosťou.
Chcete jasné a štýlové svetlá do auta, ale nechcete stále meniť prasknuté žiarovky? To je hlavná slabina bežných svetiel. Čím účinnejšie svetlo, tým kratšia životnosť. Pri rovnakej intenzite vydrží LED svetlo omnoho dlhšie. LED svetlá X-tremeUltinon sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou. Najnovšie technologické inovácie bránia poškodeniu vplyvom prehriatia alebo vplyvom vibrácií a majú živostnosť až 12 rokov. Pretože za túto dobu je väčšina áut nahradená alebo vylepšená, mali by Vám vaše štýlové svetlomety vydržať po celú dobu životnosti Vášho vozidla.

Automobilové osvetlenie Philips tej najvyššej kvality.
Technologicky vyspelé osvetlenie Philips je v automobilovom priemysle už 100 rokov. Kvalitné automobilové produkty Philips su navrhnuté a vyvíjané podľa prísnych procesov kontroly kvality vrátane ISO. Vďaka tomu sú vyrobené štandardy konzistentne na vysokej úrovni. Väčšina výrobcov automobilov volí  Philips, pretože keď kupujete Philips, kupujete kvalitu. Získavate účinné jasné svetlo a presný lúč.  Získavate moderný štýl. A získavate vyspelý systém LED svietenia pre bezpečnejšiu, plynulejšiu a zábavnejšiu jazdu.

Jednoduchá montáž a kompatibilita s množstvom automobilov.
Navrhnuté pre ľahku inštaláciu do kompatibilnych vozidiel. Vodiči s praxou v údržbe budu schopný ľahko ich vymeniť.

Produkt manažér

Eva Bodorová
048/671 36 24
0918 862 910
bodorova@narva.sk

 

Poslať info


 

 
 
 

  • Z rovnakej kategórie
  • Od rovnakého výrobcu

Navštívené naposledy

    © 2014 SAD s.r.o.

    Technické riešenie © 2014 CyberSoft s.r.o.

    048/671 36 66

    narva@narva.sk