Prihlásenie / Registrácia O tovare VOP Obchodné podmienky Katalógy Kontakty
Brezno - Centrálny sklad
Bratislava - Pobočka
Obchodné zastúpenie
Brezno - Centrálny sklad
SAD, s.r.o.,
Cesta Osloboditeľov 8,
97701 Brezno

IČO: 31564003
DIČ: SK2020458825
Okresný súd Banská Bystrica,
Oddiel: Sro, Vložka č.: 437/S
narva@narva.sk

tel.: 048/ 671 36 66

fax: 048/ 671 36 55
Pracovná doba
Každý pracovný deň od 7:00 do 16:00
Auto-elektro
Bodorová Eva 0918 862 910
048/671 36 24
bodorova@narva.sk
Auto-žiarovky
Hiblerová Janka 0915 802 814
048/671 36 22
predaj@narva.sk
Špeciálne, klasické a led žiarovky
Neupauer Vladimír 0918 429 158
neupauer@narva.sk
Pitoňáková Eva 0915 802 813
048/671 36 25
pitonakova@narva.sk
Bratislava - pobočka
SAD, s.r.o.,
prevádzka Staviteľská 1,
83104 Bratislava
predajba@narva.sk

tel.: 02/ 446 31 556

fax: 02/ 446 31 557
Pracovná doba
Každý pracovný deň od 8:00 do 16:00
Auto-žiarovky, auto-elektro, špeciálne, klasické a led žiarovky
Katreniak Marek 0915 802 845
katreniak@narva.sk
Rozvoz
Adrián Orolín 0905 544 022
orolin@narva.sk
Obchodné zastúpenie
Špeciálne, klasické a led žiarovky
Východné Slovensko
Michal Mlynek
0905 544 011
mlynek@narva.sk
Západné Slovensko
Medveď Pavol
0905 476 962
medved.pavol@narva.sk
Západné Slovensko
Mondl Jozef
0917 720 575
mondl@narva.sk
Auto-žiarovky a auto-elektro
Východné Slovensko
Medveď Martin
0905 583 205
medved.martin@narva.sk
Východné Slovensko
Hesko Vladimír
0915 780 201
hesko@narva.sk
Západné Slovensko
Piliar Jozef
0915 824 057
piliar@narva.sk
Západné Slovensko
Kosovac Alexander
0905 32 34 35
kosovac@narva.sk
Navštívené naposledy

    © 2014 SAD s.r.o.

    Technické riešenie © 2014 CyberSoft s.r.o.

    048/671 36 66

    narva@narva.sk