Prihlásenie / Registrácia O tovare VOP Obchodné podmienky Katalógy Kontakty
 

LED Vision-sufit SV 10,5x38- 6000K-daylight effect

 

Dobrá distribúcia svetla zaisťuje lepšiu viditeľnosť
Rada exteriérových LED svetiel Philips je navrhnutá s lepšou distribúciou svetla, aby bolo svetlo vrhnuté tam, kde je potrebné. So širokým uhlom a dobrou distribúciou svetla nielenže vidíte lepšie na c

Výrobca

PHILIPS AUTO

Kód produktu12801I60X1
Skladom

Brezno

1-10

Bratislava

0

Vaša cena s DPH 10.400 €
Vaša cena bez DPH 8.667 €

Popis produktu

Dobrá distribúcia svetla zaisťuje lepšiu viditeľnosť
Rada exteriérových LED svetiel Philips je navrhnutá s lepšou distribúciou svetla, aby bolo svetlo vrhnuté tam, kde je potrebné. So širokým uhlom a dobrou distribúciou svetla nielenže vidíte lepšie na cestu, ale ostatný vodiči vidia lepšie Vás.

Jasné interiérové svetlo Vám umožní dobre vidieť na veci v aute.
Či už je to telefón, kľúče alebo topánka Vášho dieťaťa, všetci sme niekedy potrebovali hľadať stratenú vec v zle osvetlenom aute. S interiérovým osvetlenim Philips získate teplé, jasné a rovnomerne rozptýlené svetlo. Nabudúce, keď budete hľadať v kufri, priehradke, alebo na podlahe auta čokoľvek, všade to dobre uvidíte a rýchle nájdete .

Vylepšite svoje svetlá, vylepšite svoj štýl.
Interiérové osvetlenie nie je iba o svetle a pohodlí, musí tiež dobre vyzerať. Zmodernizujte svoje interiérové osvetlenie pomocou efektu denného svetla 6000K. Otvorením kufra alebo rozsvietením svetla na palubnej doske tak získate viacej pohody. Vaše auto vyjadruje Váš vkus a preto sa prezentujte interiérovým LED osvetlenim Philips.

Odolné led osvetlenie s dlhou životnosťou.
Chcete jasné a štýlové svetlá do auta, ale nechcete stále meniť prasknuté žiarovky? To je hlavná slabina bežných svetiel. Čím účinnejšie svetlo, tým kratšia životnosť. Pri rovnakej intenzite vydrží LED svetlo omnoho dlhšie. LED svetlá Vision sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou. Najnovšie technologické inovácie bránia poškodeniu vplyvom prehriatia alebo vplyvom vibrácií a majú živostnosť až 8 rokov.

Automobilové osvetlenie Philips tej najvyššej kvality.
Technologicky vyspelé osvetlenie Philips je v automobilovom priemysle už 100 rokov. Kvalitné automobilové produkty Philips su navrhnuté a vyvíjané podľa prísnych procesov kontroly kvality vrátane ISO. Vďaka tomu sú vyrobené štandardy konzistentne na vysokej úrovni. Väčšina výrobcov automobilov volí  Philips, pretože keď kupujete Philips, kupujete kvalitu. Získavate účinné jasné svetlo a presný lúč.  Získavate moderný štýl. A získavate vyspelý systém LED svietenia pre bezpečnejšiu, plynulejšiu a zábavnejšiu jazdu.

Jednoduchá montáž a kompatibilita s množstvom automobilov.
Navrhnuté pre ľahku inštaláciu do kompatibilnych vozidiel. Vodiči s praxou v údržbe budu schopný ľahko ich vymeniť.
Galéria

LED Vision-sufit SV 10,5x38- 6000K-daylight effect

Produkt manažér

Janka Hiblerová
048/671 36 22
predaj@narva.sk

 

Poslať info


 

 
 
 

  • Z rovnakej kategórie
  • Od rovnakého výrobcu

Navštívené naposledy

    © 2014 SAD s.r.o.

    Technické riešenie © 2014 CyberSoft s.r.o.

    048/671 36 66

    narva@narva.sk